درباره خادمین

دکتر کریس اویاکیلمه، بنیانگذار موسسه‌ی لاوورلد Loveworld Inc هستند که یک مینیستری پویا، چندجانبه و جهانی به شمار می‌رود. ایشان مولف بیش از ۳۰ کتاب و نیز پژواک حقایق هستند که برترین رازگفت روزانه‌ی جهان است. ادامه متن..

.Loveworld Inc

Pastor Chris Oyakhilome

پستر کریس اویاکیلومه

پستر بنی هین به عنوان معلم مشهور بین المللی کلام خدا، مبشر، نویسنده، مجری تلویزیونی، متعهد به خبر خوش پر جلال عیسی مسیح، تعلیم کلام تغییر ناپذیر خدا، و انتظار قدرت قدرتمند و معجزه آسای روح القدس است. ادامه متن..

Benny Hinn Ministries 

Pastor Benny Hinn

پستر بنی هین

برای بیش از ۶۰ سال اورال رابرتز در خدمت شفا پیشگام بود. او به سراسر جهان سفر کرد و اعلام کرد که: خدا خدای نیکویی است و اینکه قدرت روح القدس در شما می تواند دگرگونی نامحدودی را در زندگیتان ایجاد کند، و اصل کلام خدا که می تواند فراتر از تصور شما نیازهایتان را تامین کند. جلسه معجزات چادری عظیم او مبنایی برای معجزات بی‌شمار نجات و شفا در سراسر آمریکا و سراسر دنیا بود.

Oral Roberts Ministries

Dr. Oral Roberts

دکتر اورال رابرتز 

مبشر مشهور جهانی، دکتر موریس سرلو، ” بشارت جهانی موریس سرولو ” را در سال ۱۹۶۱ تأسیس کرد. او بیش از هفت دهه به سراسر جهان سفر کرد در بیش از۴۰۰ شهر در ۹۳ کشور در ۷ قاره و به میلیون ها نفر خدمت کرد. او زندگی خود را وقف رساندن خبرخوش نجات دهنده و شفابخش به مردان، زنان و کودکان سراسر دنیا کرد.

Morris Cerullo World Evangelism 

D. Morris Cerullo

دکتر موریس سرلو

دکتر مریلین هیکی مشوق، خوش‌زوق، همیشه بشاش و پرانرژی – در سن ۹۲ سالگی، به طور فعال در سطح بین‌المللی از طریق کلام خدا ، مصاحبت و سخنرانی در سودان ، اسرائیل، اردن، مصر، هند، چین و پاکستان، و همچنین در داخل ایالات متحده خدمت می‌کند. ادامه مطلب..

Marilyn Hickey Ministries 

Dr. Marilyn Hickey

دکتر مریلین هیکی

پستر” جنسن فرانکلین” یک پستر تاثیرگذار، نویسنده و مجری تلویزیونی است. او پستر ارشد ” Free Chapel ” است که کلیسایی با چند شعبه در” گِینز ویل ِ جورجیا ” ست . و با کتابهای متعددی از جمله مجموعه ” درباره  روزه ” در لیست  پر فروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز قرار دارد. برنامه تلویزیونی او، “اتصال پادشاهی”  در سراسر آمریکا و سراسر جهان در شبکه های اصلی مسیحی دیده می شود.

Jentezen Franklin Ministries

Pastor Jentezen Franklin

پستر جنسن فرنکلین

سید با مصاحبتی مافوق طبیعی با عیسی، در شرایطی که زندگی از کنترل خارج شده و ازدواجش به هم ریخته بود، از ظلم تاریکی آزاد شد. او بلافاصله شروع به اعلام جسورانه عیسی به عنوان مسیح یهودی کرد.  سید رات در سال ۱۹۷۷ یک مینیستری به نام ” دیدگاه مسیحی ” و یک برنامه رادیویی ملی با همین نام راه اندازی کرد. اما ” دیدگاه مسیحی”  بیش از یک خدمت یا برنامه است. یک تلاش برای نجات با خبرخوش مسیح است. (رومیان ۱:۱۶).

Sid Roth

سید رات

کشیش سیامک زرگری، موسس مینیستری عیلام زنده، خدمات وسیعی را برای رشد و تعلیم مبانی اصولی مسیحیت به فارسی زبانان ارائه داده است. بنای رهبران مسیحی، از جمله خدمات کشیش سیامک می باشد. موسسه عيلام زنده می کوشد تا از طريق تجهيز رهبرانی سالم و متعهد در تاسيس کليسای فارسی زبان درجايهای مختلف شرايط را برای تحقق وعده خدا جهت نجات ايران و همه فارسی زبانان مهيا سازد.

Elam Alive Ministries

Pastor Siamak Zargari

کشیش سیامک زرگری

پستر” دن ویلیس ” که به عنوان یک مجری تلویزیونی، نویسنده و موسیقیدان پرکار و پر انرژی شناخته می شود، بنیانگذار و پستر ارشد کلیسای “Lighthouse Church of All Nations” در شیکاگو، ایلینوی است. او بیش از ۴۳ سال کلیسا را از ۱۶ عضو اصلی تا بزرگترین کلیسای چند فرهنگی در جنوب شیکاگو با بیش از ۵۰۰۰ عضو هدایت کرد .

Dan Willis Ministries

Pastor Dan Willis

پستر دن ویلس

ریچارد رابرتز زندگی خود را وقف ارائه قدرت شفا، آزادی و نجات عیسی مسیح از طریق راه های مختلف از جمله جلسات بشارتی بین المللی، برنامه های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی کرده است. از سال ۱۹۸۰، او شخصاً به میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا خدمت کرده که در نتیجه صدها هزار نفر شفای در جسم خود را دریافت کرده و عیسی را به عنوان منجی شخصی خود پذیرفته‌اند. خواندگی او پیروی از دستور مسیح و تشویق ایمانداران به انجام «کارهای بزرگتر» است که در یوحنا ۱۴:۱۲ نوشته شده.

Richard Roberts Ministries

Dr. Richard Roberts 

دکتر ریچارد رابرتز

” کلارنس مک کلندن ” که در سطح بین المللی به عنوان یک نبی و رسول شناخته شده است، خواندگی خدا را در زندگی و خدمت خود به ملت های جهان از طریق جلسات شفا و کنفرانس هایی که در آنها فیض شفابخش و مسح معجزه آسای خداوندمان عیسی مسیح را خدمت می کند، محقق می سازد .

 Clarence E. Mcclendon Ministries

Bishop Clarence Mcclendon

بیشاپ کلرنس مک کلندن

” گریگوری دیکاو” پستر ارشد کلیسای بین المللی ” Life Changers ” در شیکاگو، ایلینوی، یکی از معلمان برجسته کلام خدا در آمریکاست. انگیزه او از بین بردن موانع و محدودیت هایی است که مردم را از سرنوشت که خدا برایشان تعیین کرده باز می دارد. او مجری بهترین برنامه رادیویی مسیحی به نام ” از پستر بپرس” است و ایده ی انقلابی او ” روزه تفکر غلط  ” به یک پدیده جهانی تبدیل شده که زندگی های بی شماری را در سراسر جهان در ظاهر و باطن تغییر داده است. برنامه تلویزیونی او” قدرت تغییر امروز” به مردم کمک می کند تا شفا، امید و تحول را از طریق عیسی مسیح دریافت کنند.

Gregory Dickow Ministries

Pastor Gregory Dickow

پستر گریگوری دیکاو

از زمان تأسیس ” ازدواج امروز” در سال ۱۹۹۴، جیمی ایوانز و همسرش کارن، مشوق و مربی هزاران زوج بودند تا ازدواج های مفید و خانواده هایی سالم بسازند. جیمی و کارن به خوبی می دانند که هیچ ازدواجی عاری از امید نیست. ازدواج خود آنها تقریباً به طلاق ختم شد، اما استفاده از اصولی که اکنون آموزش می دهند، رابطه آنها را نجات داد. پس از ۴۸ سال زندگی مشترک، آنها می دانند که هر زوجی صد درصد شانس موفقیت در ازدواج را دارد.

Marriage Today Podcast

Jimmy & Karen Evans

پستر جیمی و کارن ایوانز

برنامه های درخواستی شما

ما مایل هستیم برنامه ها و دروس مسیحی متفاوتی را از خادمین کلام با موضوعات مختلف برای شما در لاوورلد پرژیا فراهم کنیم. لطفا برنامه درخواستی خود را برای ما ارسال کنید و ما تمامی تلاش خود را خواهیم کرد که خواسته شما را انجام دهیم.

ارسال برنامه مورد علاقه شما