پرداخت هدایا

دعاهای مستمر شما، حمایت مالی سخاوتمندانه و افزایش مشارکت شخصی شما کمک می کند تا برنامه های منحصر به فرد و پر قدرت مسیحی را به مخاطبان فارسی زبان که به سرعت در حال افزایش هستند، برسانیم.

هدایای مالی شما برای کار خداوند

هدیه شما در گسترش خبرخوش به جان های گمشده و تقویت ایمان برادران و خواهران ما در مسیح تاثیر به سزایی دارد. ما را در این امر با دعاها و هدایای مالی یاری کنید.

گزینه های دیگر پرداخت

دانلود اپ اِسپیز
دانلود اپ کینگز پِی
پرداخت از طریق پی پل

حمایت از بخش های مختلف لاوورلد پرژیا

پروژه مورد علاقه شما

شما می توانید از پروژه یا بخش مورد علاقه خود با پرداخت هدایای مالی حمایت کنید. کافیست با ذکر نام برنامه، بخش های شبکه، یا نام مجلات ماهانه بذر خود را نامگذاری کنید و در برکت آن شریک شوید. لاوورلد پرژیا همواره می کوشد تا برنامه های مسیحی به روز را برای شما فارسی زبانان سراسر جهان تهیه کند. پستر اوسه اویاکیلمه، مدیر شبکه های لاوولد برای تکثیر پیغام خوش نجات در میان فارسی زبانان تلاش های بسیار پر ثمری کرده اند. شما می توانید با حمایت مالی خود از لاوورلد پرژیا، در رویای نجات، شفا و رهایی سرزمین ما ایران سهیم شوید.

حمایت از بخش تدوین

حمایت از میکس و مسترینگ

حمایت از گروه دوبله

حمایت از مترجمین

کمپین « تربیت مسیحی نسل آینده»

 

کسب اطلاعات بیشتر

دوبله برنامه کودک

مسیحی مشهور در جهان

ساخت انیمیشن

داستان های تصویری

ترجمه کتاب های کودکان

برای آموزش کلام خدا

از حمایت شما سپاسگزاریم

 عیسی مسیح قانون برکت را در لوقا ۶ آیه ۳۸ به ما آموخت «بدهید تا به شما داده شود. پیمانه‌ای پُر، فشرده، تکان داده و لبریز در دامنتان ریخته خواهد شد! زیرا با هر پیمانه‌ای که بدهید، با همان پیمانه به شما داده خواهد شد.».

از حمایت شما سپاسگزاریم

ارسال سوالات، نظرات و پیشنهادات