دکتر مریلین هیکی

دکتر مریلین هیکی مشوق، خوش‌زوق، همیشه بشاش و پرانرژی – در سن ۹۲ سالگی، به طور فعال در سطح بین‌المللی از طریق کلام خدا ، مصاحبت و سخنرانی در سودان ، اسرائیل، اردن، مصر، هند، چین و پاکستان، و همچنین در داخل ایالات متحده خدمت می‌کند.

مریلین مخاطبینی بین رهبران دولتی و سران کشورهای سراسر جهان داشته. او اولین زنی است که به هیئت مدیره بزرگترین کلیسای جهان، کلیسای ” رشد بین المللی ” دکتر ” دیوید یونگی ” در کره جنوبی پیوسته .

او به ۱۳۸ کشور از جمله ایران سفر کرده و قصد دارد در سال های آینده از کشورهای دیگری دیدن کند. او و همسرش ” والاس”  بیش از ۵۰ سال است که ازدواج کرده اند و دو فرزند و چهار نوه دارند. 

خواندگی دکتر مریلین هیکی

خواندگی مریلین که به عنوان یک معلم مؤثر و خلاق کلام خدا مشهور است، مملو کردن زمین از کلام خداست. برنامه های تلویزیونی او شامل “دیدن عیسی در هر کتاب از کلام خدا” و “امروز با مریلین و سارا” که به همراه دخترش سارا بولینگ مجری آن است، همچنان یکی از محبوب ترین برنامه های پخش شده در تلویزیون مسیحی است.

” یافتن عیسی در هر کتاب از کلام خدا با دکتر مریلین هیکی” . اغلب ما می گوییم: “عیسی در عهد عتیق نیست” . یا «عیسی در عهد عتیق کیست؟» اما آیا می دانستید که بخش زیادی از عهد جدید از عهد عتیق نقل شده است؟

تماشای تعالیم

دکتر مریلین هیکی

دعای دکتر مریلین هیکی برای ایران

شهادت ها، سوالات و درخواست دعای خود را

به دکتر مرلین هیکی ارسال کنید! 

شما می توانید از طریق لاوورلد پرژیا درخواست های خود را به دکتر مرلین هیکی ارسال کنید. 

ارسال درخواست